Consilier Comercial

MESTERESTI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- prezentare si consiliere clienti cu privire la beneficiile platformei MESTERESTI;
- negociere si vanzare servicii de promovare platite;
- suport, administrare si actualizare baza de date clienti;
- corespondenta clienti;
- inregistrare clienti on-line;
- realizare proiecte de promovare;
- participari la targuri, expozitii, conferinte de profil.

CERINTE

Cerinte:

- experienta in vanzare si negociere;
- abilitati avansate de comunicare;
- seriozitate si perseverenta;
- dinamism si optimism;
- cunostinte PC la un nivel de utilizator avansat.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- salariu fix net;
- comision din vanzari;
- program intre 9:00 si 17:30 (de luni pana vineri);
- sistem motivational;
- instruire si training;
- posibilitate permanenta de a dobandi noi cunostinte;
- echipa tanara, profesionista si dinamica.

MESTERESTI este un depozit online de materiale de constructii care vine in ajutorul clientilor cu solutii simple, accesibile si eficiente pentru orice fel de constructii.

Consilierii MESTERESTI ofera solutii complete pentru achizitia celor mai adecvate materiale de constructii, pentru transportul acestora si montaj.

Partenerii MESTERESTI se conving zilnic de calitatea serviciilor iar portofoliul de clienti este in continua crestere.

Pentru a intra in echipa MESTERESTI, trimite CV-ul actualizat si scrisoarea de intentie la adresa: recrutare@mesteresti.ro.