Cititori contoare - necalificat - iasi

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:

Citirea contoarelor electrice si de gaz pe zona alocata

Identificarea contoarelor nefunctionale si raportarea situatiilor depistate

CERINTE

Experienta anterioara pe un post similar nu este necesara

Deschidere pentru a avea un program flexibil

Studii: Minim 8 clase

Cunostinte minime de utilizare a unui echipament IT/Smartphone

Permis de conducere categoria B. - nu este cerinta obligatorie, insa prezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

Bonusuri lunare

Prime de sarbatori

Decont transport

Decont pentru bilete de concediu

Tichete de masa - 20 lei per tichet

Program flexibil

Prin sucursalele din București și Brașov, oferim întregul nostru suport clienților aflați în întregirea echipelor interne, fie pentru zona de white collar - personal de birou, fie pentru cea de blue collar - echipe de muncitori, personal producție, logistică, etc.