ASISTENT VANZARI - Iasi

PROCA - membru RTC Holding

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestioneaza portofoliului de clienti alocati;
- promoveaza produsele si serviciile firmei;
- intocmeste preturi, oferte si oferte speciale;
- preluarea si procesarea comenzilor transmise de clienti;
- urmareste comenzile pana la livrarea catre client;
- rezolvarea eventualelor reclamatii.

CERINTE

- studii medii sau superioare;
- experienta pe un post similar (vanzari/ relatii cu clientii) - constituie avantaj;
- operare PC (Word,Excel) - avansat;
- cunostinte de limba engleza;
- abilitati de comunicare, deschidere, seriozitate, implicare.

BENEFICII OFERITE

- salariu 750 ron net cu perspective de crestere;
- bonuri de masa;
- traininguri dupa angajare;
- bonusuri in functie de realizari;
- sanse reale de promovare in cadrul RTC HOLDING.

ProCA Romania acopera, prin reteaua sa de parteneri, intreg teritoriul tarii asigurand clientiilor sai o gama completa de servicii de transport si distributie.

Candidatii mai pot aplica la acest job si pe mail la stefana.labusca@hrconsultanta.ro, specificand numele postului pentru care aplica.