Asistent/Translator Limba Rusa

Grupul de Firme Conex

Job expirat

RESPONSABILITATI

- executare de traduceri in si din limba rusa;

- mentinerea relatiilor contractuale cu partenerii externi;

- activitati administrative zilnice;

- participare la diferite intalniri de afaceri in tara si in strainatate.

CERINTE

- studii superioare (absolvirea Facultatii de Litere - Limba Rusa constituie un avantaj);

- cunostinte foarte bune de limba rusa;

- cunostinte bune de limba engleza/franceza;

- cunostinte bune de operare PC;

- capacitate de organizare a propriei activitati;

- capacitate de incadrare in termene si lucru in conditii de stres.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial corelat cu performanta;

- activitate in cadrul unui colectiv tanar si dinamic, cu reale posibilitati de dezvoltare personala si profesionala.

Grupul de Firme CONEX Iaşi este unul dintre cele mai dinamice grupuri industriale private cu capital integral românesc. Un aspect deosebit de important pentru Grupul de Firme CONEX îl reprezintă importanţa socială a acestuia. Într-o zonă cu un real potential de dezvoltare economica, CONEX asigură locuri de muncă pentru aproximativ 3000 de oameni.