Asistent medical generalist specialitate dermato-cosmetica

Arcadia Hospital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Servicii de dermatocosmetica : tratamente cosmetice faciale, peelinguri enzimatice, chimice, dermoabraziune, servicii de epilare, etc.

CERINTE

- experienta de minim 3 ani in domeniu;
- manualitate buna, executie corecta a tehnicilor de masaj facial;
- dorinta de perfectionare;
- caracter calm, atitudine pozitiva, aspect agreabil.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru la standarde europene;
- specializari in domeniul dermatocosmetic;
- bonusuri in functie de performante;
- aparatura de ultima generatie;
- echipa de lucru tanara si competitiva.

Arcadia Hospital este primul spital privat multidisciplinar din zona Moldovei, in prezent cel mai mare din Romania.

In cadrul spitalului puteti beneficia de consultatii specializate in regim ambulator, interventii chirurgicale efectuate de medici cu renume national si international (obstetrica-ginecologie, ortopedie, ortopedie-protezare, herniologie, ORL, chirurgie plastica si reparatorie, chirurgie generala, chirurgia tiroidei, chirurgie vasculara, urologie) cu cazare in rezerve medicale in regim hotelier.