ASISTENT MARKETING - TEHNOREDACTOR

S.C. HOLDMANN GRUP S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noul nostru coleg va:
- realiza machete pentru tiparituri si materiale promotionale;
- gestiona relatiile cu furnizorii de tiparituri, materiale promotionale si publicitare.

CERINTE

Ai putea fi tu, daca ai:
- experienta min.un an in domeniu;
- studii superioare;
- cunostinte de COREL DRAW si POWER POINT;
- creativitate;
- abilitati de comunicare;
- simtul umorului

BENEFICII OFERITE

- venit atractiv
- oportunitatea de a lucra si a se distra de minune alaturi de o echipa tanara si dinamica.

Infiintata in urma cu 10 ani, din dorinta de a oferi ¿confort & igiena¿ de cea mai buna calitate utilizatorilor profesionisti, compania a reusit sa îsi atinga scopul initial: lider na¿ional in vanzarea de echipamente, accesorii si consumabile profesionale pentru curatenie si igiena.
Suntem prezenti in toate orasele importante din Romania, prin intermediul unei retele puternice de birouri si depozite proprii si a distribuitorilor locali. Peste 200 de produse de la furnizori de renume din Europa stau la dispozitia clientilor nostri, raspunzand celor mai exigente solicitari in materie de curatenie profesionala si igiena perfecta.
Ca membru al prestigioasei Asociatii Internationale a Expertilor in Curatenie si Intretinere ISSA, garantam consultanta, servicii vanzare si post-vanzare la standarde ridicate.
In continua dezvoltare, Holdmann iti ofera acum sansa sa te alaturi echipei noastre.