ASISTENT MARKETING - TEHNOREDACTOR

S.C. HOLDMANN GRUP S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noul nostru coleg va:
- realiza machete pentru tip¿rituri ¿i materiale promo¿ionale;
- gestiona rela¿iile cu furnizorii de tip¿rituri, materiale promo¿ionale ¿i publicitare.

CERINTE

Ai putea fi tu, dac¿ ai:
- experien¿¿ min.un an în domeniu;
- studii superioare;
- cuno¿tin¿e de COREL DRAW ¿i POWER POINT;
- creativitate;
- abilit¿¿i de comunicare;
- sim¿ul umorului.

BENEFICII OFERITE

- venit atractiv;
- oportunitatea de a lucra ¿i a se distra de minune al¿turi de o echip¿ tân¿r¿ ¿i dinamic¿.

Dac¿ te consideri persoana potrivit¿, trimite o scrisoare de inten¿ie (cu foto) ¿i un CV detaliat, pân¿ la data de 06.09.2007.
Confiden¿ialitatea informa¿iilor este garantat¿.
Numai candida¿ii selec¿iona¿i vor fi contacta¿i pentru interviu.

Înfiin¿at¿ în urm¿ cu 11 ani, din dorin¿a de a oferi “confort & igien¿” de cea mai bun¿ calitate utilizatorilor profesioni¿ti, compania a reu¿it s¿ î¿i ating¿ scopul ini¿ial: lider na¿ional în vânzarea de echipamente, accesorii ¿i consumabile profesionale pentru cur¿¿enie ¿i igien¿.
Suntem prezen¿i în toate ora¿ele importante din România, prin intermediul unei re¿ele puternice de birouri ¿i depozite proprii ¿i a distribuitorilor locali. Peste 200 de produse de la furnizori de renume din Europa stau la dispozi¿ia clien¿ilor no¿tri, r¿spunzând celor mai exigente solicit¿ri în materie de cur¿¿enie profesional¿ ¿i igien¿ perfect¿.
Ca membru al prestigioasei Asocia¿ii Interna¿ionale a Exper¿ilor în Cur¿¿enie ¿i Între¿inere ISSA, garant¿m consultan¿¿, servicii vânzare ¿i post-vânzare la standarde ridicate.
În continu¿ dezvoltare, Holdmann i¿i ofer¿ acum ¿ansa s¿ te al¿turi echipei noastre.