Asistent marketing

RADER PROFILE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Rezolvarea promptă a sarcinilor trasate de Manager
- Cooperarea cu ceilalţi colegi din departamentul de vanzari
- Realizarea cataloagelor de prezentare produse firma si a articolelor promotionale
- Realizarea designului documentelor solicitate de consilierii de vanzari
- Înregistrează paginile web la motoarele de căutare pentru a creşte traficul paginii web;
- Mentenanta si updatarea paginilor de socializare
- Postare articole referitoare la produsele companiei pe blog
- Participa activ alaturi de manager la dezvoltarea cailor de promovare a societatii
- Urmareste finalitatea si rezultatul canalelor de promovare

CERINTE

- Cunostinte Corel,Photoshop ;
- Cunostinte foarte bune PC si retelistica ;
- Eficienta profesionala (capacitate de mobilizare crescuta pentru finalizarea cat mai operativa a tuturor sarcinilor si atributiilor ce-i revin, planificarea succesiunii activitatilor pentru incadrarea in termenele scontate);
- Memorie dezvoltata, capacitate de a retine informatii
- Atentie concentrata si distributiva;

BENEFICII OFERITE

Pentru a iti rasplati efortul depus in cadrul echipei noastre, iti oferim urmatoarele beneficii:
- un cadru excelent pentru dezvoltarea carierei tale profesionale;
- o atmosfera de lucru antrenanta, intr-o echipa tanara si dinamica dornica de performanta;
- training-uri si teambuilding-uri;
- posibilitatea de promovare in cadrul companiei;

Daca esti optimist, rezistent la stres si un foarte bun negociator atunci te invitam sa te alaturi echipei noastre.

Sub brandul "Depozit de Usi", suntem distribuitori pe plan national a unei game foarte variate de usi