Asistent Marketing

SC Karmin Dreams SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Definirea obiectivelor si a bugetului departamentului de marketing
- Cunoasterea si informarea constanta asupra evolutiei domeniului in care activeaza compania;
- Evaluarea si analiza pietei pentru identificarea tendintelor si a nevoilor
- Realizarea, implementarea si coordonarea planurilor si a strategiilor de marketing conform misiunii si strategiei companiei;
- Initierea si coordonarea cercetarilor de piata pentru a realiza profilul celor mai importanti clienti
- Monitorizarea activitatii competitorilor si buna cunoastere a produselor acestora
- Dezvoltarea unor noi produse
- Gestionarea construirii imaginii firmei si a marcilor promovate de aceasta, alaturi de departamentul de PR
- Realizarea raporturilor destinate directorului general si oferirea de consultanta in luarea deciziilor specifice domeniului de activitate al organizatiei.

CERINTE

- Talent,
- Imaginatie,
- Rabdare

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv si bonusuri in functie de performanta

Confectionati manual bijuterii si castigati 3.000 $/luna. Asiguram aprovizionarea si desfacerea. Valabil pentru toata tara. Oferta se adreseaza tuturor persoanelor.