asistent manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-cunostinte bune operare PC MSOffice (WORD, EXCEL), navigare internet
- limba engleza scris/vorbit
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
- capacitate de a respecta termene limita
- atentie catre detalii
- placere si abilitate de a invata lucruri noi
- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
- preluarea si directionarea apelurilor telefonice

CERINTE

- studii superioare (lungă durată – finalizate cu examen de licență SAU studii în sistem Bologna și master absolvit/ anul doi în derulare);
- cunoașterea unei limbi de circulație internațională la nivel cel puțin mediu;
- cunoștiințe MS Office;
- sociabilitate;
- disponibilitate de a învăța lucruri noi și inițiativă;
- disponibilitate pentru deplasări în țară și străinătate, pentru diferite intervale de timp.

BENEFICII OFERITE

- Conditii moderne de munca;
- Instruire si sustinere permanenta;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-o companie in plina ascensiune;
- Colaborare pe baza de contract individula de munca.