Asistent manager

AGROPAN IMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Efectuezi activitati administrative si de secretariat, de ordonare si arhivare acte;
• Oferi asistenta la sedinte de lucru si intalniri de afaceri;
• Asiguri redactarea documentelor/corespondentei de protocol;
• Gestionezi documentele de interes general ale firmei;
• Oferi asistenta directorilor de departamente in implementarea si dezvoltarea de noi proiecte.
• Preiei apelurile telefonice si transmiti mesajele;
• Expediezi corespondenta;
• Primesti vizitele si delegatiile colaboratorilor firmei;
• Asiguri necesarul de papetarie si birotica;
• Organizezi si actualizezi situatii, pastrezi si operezi in diverse registre de evidenta;
• Tehnoredactezi documentele, clasezi si tii evidenta acestora.

CERINTE

• Studii superioare;
• Cunoştinţe foarte bune de operare PC: procesare text – Word, calcul tabelar – Excel, programe de prezentare –PowerPoint;
• Cunostinte de gestionare/arhivare documente;
• Cunoasterea limbii engleze poate constitui un avantaj;
• Persoana serioasa, organizata, cu atentie distributiva;
• Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
• Bune aptitudini organizatorice;
• Promptitudine in rezolvarea sarcinilor;
• Punctualitate;
• Aspect placut si tinuta ingrijita;

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv
• Dezvoltare profesionala si personala intr-un mediu activ si dinamic
• Formare profesionala
• Conditii de munca la standarde europene
• Sansa de a face parte dintr-o echipa dinamica si profesionista.

SC AGROPAN IMPEX SRL companie romaneasca,lider local al industriei de panificatie.
SC AGROPAN IMPEX SRL incurajeaza initiativa personala, oferind oportunitati deosebite de invatare si crestere, intr-un mediu ce recompenseaza performanta individuala.