Asistent administrativ RH cu limba franceza

SC Veo Worldwide Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI :
Ref(R51709001150)

In calitate de Asistent administrativ RH, vorbitor de limba franceza, principalele tale misiuni vor fi :
-Analiza cererilor de contract individual de munca pentru angajatii clientului nostru francez;
-Comunicarea prin telefon si prin e-mail cu responsabilii din Franta in vederea verificarii si/sau obtinerii informatiilor necesare pentru realizarea contractelor individuale ale salariatilor;
-Realizarea contractelor individuale de munca ale angajatilor;
-Realizarea actelor aditionale la contractele de munca;
-Centraliarea si arhivarea contractele individuale de munca intocmite;
-Introducerea cererilor de contracte pentru magazine si plateformele logistice in baza de date comuna tuturor angajatilor din Franta.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
Esti o persoana atenta la detalii, responsabila, bine organizata, comunicativa si dinamica ? Vrei sa lucrezi intr-un mediu tanar si performant ? Alatura-te echipei noastre !
Pentru reusita in aceasta misiune este nevoie de :

-Cunoasterea limbii franceze la nivel avansat ( B2-C1 ) ;
-Cunostinte foarte bune de utilizare a programului Excel ;
-Experienta profesionala de cel putin un an, experienta in domeniul administrativ reprezinta un avantaj ;
-Excelente capacitati de organizare.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

-Formare la nivel internaţional ;
-Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica de succes ;
-Pachet salarial atractiv.

VEO Worldwide Services este o companie fondată în anul 2006, care furnizează servicii de consultanţă Business to Business, cu peste 450 de angajaţi, 8 ani de experienţă în România şi o creştere anuală de 70% în ultimii 4 ani. Activitatea noastră acoperă o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri: COMERŢ INTERNAȚIONAL, IT, FINANŢE, RESURSE UMANE. Suntem o companie de consultanţă cu experienţă şi expertiză internaţională. Tot ceea ce facem în VEO, realizăm cu pasiune şi implicare, iar acest lucru s-a reflectat în cursul celor 8 ani de activitate în cifre şi prin creştere continuă. În VEO poţi evolua, îţi oferim posibilitatea de a te dezvolta, îţi propunem lucruri noi şi provocări, zi de zi! Încurajăm spiritul antreprenorial, diversitatea, transparenţa, originalitatea şi munca în echipă. Oferim training-uri la nivel internaţional în domenii multidisciplinare, spirijin şi continuitate în carieră. Dacă îţi doreşti un angajament pe termen lung cu un lider al pieţei, care le oferă clienţilor calitate şi profesionalism, te invitam sa ne cunoastem si sa vorbim despre cariera ta!