Asistent administrativ departament Suport Achizitii

SC Veo Worldwide Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Misiune :

În calitate de Asistent administrativ principalele tale misiuni vor fi:
-Tratarea apelurilor telefonice si redirectionarea lor catre asistentii comerciali sau achizitori;
-Realizarea unui raport de geo-localizare a achizitorilor din Franta, confruntand informatiile de pe GPS cu informatiile trecute in raportul lor de activitate si introducerea acestor date cu privire la activitatea lor in SAP;
-Tratarea tuturor cererilor de integrare a noilor salariati: intocmirea cererilor de material informatic, telefon, masina, avans deplasari;
-Organizarea deplasarile la saloane si turnee pentru toti angajatii departamentului in functie de planificarea lunara: validarea traseelor, rezervari de masini, rezervari de hotel, trimiterea sintezei – foaia de ruta – catre toate persoanele care merg la salon, inregistrarea costurilor si facturilor, cumpararea badge-urilor ;
-Organizarea tuturor turneelor de teren pentru departamentul Marketing –Achizitii, dupa validarea managerilor: organizarea traseelor, rezevari de masini, rezervari de hotel, inregistrarea costurilor si facturilor.

CERINTE

Candidatul ideal

Cautam o persoană exigenta, organizată, riguroasă, si cu spirit de initiativa pentru a se alatura echipei din Departamentul Administrativ, la sediul nostru din Iasi.

Pentru reușita în această misiune este nevoie de:

- Cunostinte avansate de utilizare pachet Microsoft Office ;
- Nivel avansat de limba franceza si engleza ;
- Bune abilitati de comunicare orala si scrisa;
- Experientă profesională de minim 1 an în domeniul administrativ-secretariat – reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficii :

Formare la nivel internaţional ;
Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică de succes ;
Pachet salarial atractiv.

VEO Worldwide Services este o companie fondată în anul 2006, care furnizează servicii de consultanţă Business to Business, cu peste 450 de angajaţi, 8 ani de experienţă în România şi o creştere anuală de 70% în ultimii 4 ani. Activitatea noastră acoperă o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri: COMERŢ INTERNAȚIONAL, IT, FINANŢE, RESURSE UMANE. Suntem o companie de consultanţă cu experienţă şi expertiză internaţională. Tot ceea ce facem în VEO, realizăm cu pasiune şi implicare, iar acest lucru s-a reflectat în cursul celor 8 ani de activitate în cifre şi prin creştere continuă. În VEO poţi evolua, îţi oferim posibilitatea de a te dezvolta, îţi propunem lucruri noi şi provocări, zi de zi! Încurajăm spiritul antreprenorial, diversitatea, transparenţa, originalitatea şi munca în echipă. Oferim training-uri la nivel internaţional în domenii multidisciplinare, spirijin şi continuitate în carieră. Dacă îţi doreşti un angajament pe termen lung cu un lider al pieţei, care le oferă clienţilor calitate şi profesionalism, te invitam sa ne cunoastem si sa vorbim despre cariera ta!