Asistent(a) Manager Vanzari

AGROPAN IMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul presupune activitati specifice suportului pentru Managerul Vanzari - pregatirea de documente diverse :
- Administrare baza de date vanzari
- Analiza si raportare vanzari
- Comunicare si urmarire realizare obiective de vanzari lunare atat pentru IKA, cat si pentru forta de vanzari
- Activitate suport de previzionare vanzari, identificarea tendintelor de dezvoltare a pietei
- Mentinerea unei relatii profesionale cu forta de vanzari

CERINTE

- Absolvent al unei forme de invatamant superioare - preferabil Economica
- Experienta anterioara pe un post de analist vanzari - constitue avantaj
- Cunostinte foarte bune operare PC MSOffice: Word, Excel, navigare internet
- Cunostinte operare sistem informatic de contabilitate ( preferabil Executive SQL)
- buna capacitate de analiza si interpretare a datelor
- capacitate de organizare a timpului, a sarcinilor si locului de munca
- capacitate de ase concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
- capacitate de a respecta termene limita
- atentie la detalii
- inteligenta : gandire logica, memorie
- corectitudine, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii
- placere si abilitatea de a invata lucruri noi
- responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate
- disponibilitate program prelungit
- limba engleza : scris si vorbit

BENEFICII OFERITE

- Salar motivant
- Mediu de lucru
- Telefon mobil
- Bonus : stabilit in functie de obiectivele postului

SC AGROPAN IMPEX SRL companie romaneasca,lider local al industriei de panificatie.
SC AGROPAN IMPEX SRL incurajeaza initiativa personala, oferind oportunitati deosebite de invatare si crestere, intr-un mediu ce recompenseaza performanta individuala.