Artist plastic

Art&Style Glass

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam absolventi arte plastice , arta sacra ( patrimoniu ) cu studii liceale sau universitare finalizate , in vederea completarii echipelor din departamentele : mozaic artistic , vitralii si fuziune sticla .

CERINTE

atentie la detalii , seriozitate , lucrul in echipa , perseverenta

BENEFICII OFERITE

Lucrul intr-o echipa tanara si ambitioasa , capabila sa duca la bun sfarsit proiecte dintre cele mai ambitioase .
Salarizare fixa si bonusuri in functie de performanta .

Companie specializata in executia de lucrari artistice ( laice si religioase ) avand doua directii principale de lucru : productia de vitralii si mozaic artistic .
Societatea noastra detine o hala proprie de productie dotata cu utilaje si echipamente de ultima generatie ( cuptoare de fuziune , cabina de sablare si alte diverse echipamente pentru prelucrarea sticlei ) .
Mediul de lucru asigura un climat favorabil muncii de creatie , astfel incat echipa noastra formata din tineri artisti plastici , se achita de sarcinile de lucru cu entuziasmul si daruirea unei activitati pentru care s-au pregatit si care le place cu adevarat sa o desfasoare .