ARHITECT Iasi

Romstal Imex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

proiectarea amenajarilor interioare pentru showroom-uri
analiza ofertelor de la furnizorii de materiale si executantii de lucrari
evaluarea si supervizarea calitatii lucrarilor
mentinerea costurilor in bugetele allocate

CERINTE

absolvent Arhitectura sau student an terminal
abilitati operare NEMETSCHEK - reprezinta un avantaj
capacitate de relationare si negociere cu executantii si furnizorii

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra intr-o companie dinamica de prestigiu
Pachet salarial atractiv in functie de performantele atinse
Dezvoltare profesionala prin training si coaching

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.
Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 11 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 900 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.