ARHITECT-COLABORATOR

Mentor Training S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- implicarea in proiecte arhitecturale de prestigiu
- realizarea conceptului si a planului architectural propriu-zis
-verificarea proiectelor elaborate de terti
- realizarea proiectului tehnic si coordonarea specialistilor
- implicarea in realizarea proiectarii de detaliu
- asistenta pentru demersurile administrative (relationare cu proiectantii terti) in vederea obtinerii avizelor si autorizatiilor pentru construire
- monitorizarea realizarii lucrarilor conform proiectului.

CERINTE

- absolvent al unei facultati de profil
- experienta profesionala relevanta in proiectare
- abilitati operare PC (MS Office, Autocad, Arhicad)
- persoana organizata, creativa, dinamica, diplomata, sociabila,cu bune abilitati de comunicare si potential de dezvoltare,
-gandire analitica, creativitate in rezolvarea problemelor, adaptabilitate
-simt estetic
-incadrare in termene
- orientare catre rezultate
- disponibilitate la deplasari.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant
- incurajarea performantelor
- implicare in proiecte importante
-mediu de lucru exceptional sub aspectul profesionalismului si dinamismului echipei
-posibilitati de promovare si perfectionare.

Firma de recrutare, selectie si instruire de personal, cauta pentru clientul sau-ARHITECT- COLABORATOR