AREA SALES REPRESENTATIVE - Medicina Veterinara

EDUROM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura mentenanta portofoliului de clienti din zona alocata: farmacii veterinare, pet-shopuri, firme din domeniul zootehnic etc.
Planifica activitatea de vanzare si identifica nevoile clientilor la nivelul zonei alocate.
Cunoaste foarte bine portofoliul de produse pe care il gestioneaza.
Intreprinde activitati de prospectare: identifica si contacteaza noi clienti.
Promoveaza si vinde produsele din portofoliu in conformitate cu standardele si politicile companiei.
Zona de actiune: zona MOLDOVEI.

CERINTE

Studii superioare in domeniul medicina veterinara - OBLIGATORIU.
Experienta de lucru in vanzari - minim 2 ani
Permis cat. B
Operare PC: pachet Office, Internet
Disponibilitate ridicata la deplasari
Domiciliu stabil: IASI

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial: salariu fix + comision + prime acordate de sarbatori.
Se asigura masina de serviciu si telefon.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de consultanta in domeniul resurselor umane