Area Sales Manager pentru zona Moldova.(locat in Iasi sau cu posibilitati de relocare in Iasi).

SC RETROM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea continua a portofoliului de clienti si implicit cresterea cifrei de afaceri a companiei in zona de responsabilitate.
- Permanenta preocupare in vederea identificarii de noi zone de oportunitate pentru aplicatiile industriale produse de compania noastra.
- Urmarirea tendintelor pietii cat si actiunile competitorilor nostrii ,in plan national si international.
- Implementarea de proiecte la beneficiari din strainatate.

CERINTE

Candidatul potrivit trebuie sa aiba:
- Studii universitare tehnice
- Entuziasm si abilitati in comunicare
- Cunoasterea limbii germane sau a limbii engleze constituie un avantaj.
- Cunostiinte de operare PC (office)
- Permis auto categoria B

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- Pachet compensatoriu : 700 - 1500 EURO cu o componenta fixa si una variabila .
- Pachet pentru comunicatii: telefon mobil, modem, lap-top.
- Pachet de deplasare :autoturism, asigurare, servicii de cazare.

Lider national in domeniul sistemelor automate de monitorizare a transportului produselor petroliere,gazelor naturale si fluidelor industriale.