AREA SALES MANAGER

SC ADECCO RESURSE UMANE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ADECCO Resurse Umane, parte a Grupului ADECCO, selecteaza in vederea angajarii pe perioada nedeterminata, pentru clientul sau, companie cu experienta de peste 10 ani in prelucrarea si comercializarea conservelor din legume si fructe:

Responsabilitati:
- coordonarea activitatii de distributie din zona arondata
- promovarea produselor companiei
- solutionarea situatiilor problematice intampinate
- urmarirea incasarilor
- gestionarea soldurilor existente
- administrarea bugetului alocat zonei arondate
- alte sarcini in vederea atingerii obiectivelor

CERINTE

- studii superioare finalizate
- minim 3 ani experienta in vanzari
- cunostinte operare PC
- permis de conducere categ. B
- abilitati organizatorice, de relationare cu oamenii
- capacitate de negociere, persuasiv
- persoana responsabila, orientata spre rezultate

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- mediu de lucru dinamic si placut

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

Sedii din tara: Arad, Bucuresti, Cluj, Iasi, Oradea, Pitesti, Ploiesti, Sibiu, Timisoara.