Angajam programatori - Web 2.0 - Ultimele Tehnologii

Neuro Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dragi programatori,

Compania noastra angajeaza programatori Seniori si Juniori.

Ce veti invata lucrand la noi, daca nu stiti deja:
-notiuni: OOP, MVC, ORM, RAD, DRY, KISS, TDD, YAML, DB SHARDING, Material Design, Responsive Design
-tehnologii: Symfony, Node.js, AngularJS, Bootstrap, Materialize, Foundation, Polymer (see Topeka), React.JS, jQuery, Titon, Mootor HTML5, Material-UI, Smarty, CakePHP, ZEND, AJAX, ExtJs, WordPress, Magento, Foundation for Apps.

Si multe altele. Daca unele tehnologii de mai sus va sunt cunoscute, nu mai stati pe ganduri si trimiteti-ne un CV la jobs@neurosoftware.ro . La noi in firma aveti ocazia sa fiti ascultati si sa va dezvoltati profesional.

Realizam si aplicatii pentru Android, IOS sau Windows Phone la unele proiecte, in cazul in care doriti sa cunoasteti si alte domenii de actualitate, diferite de web (precum mobile development), pe viitor.

CERINTE

Cerinte minime: PHP, MySQL, HTML, CSS, putin JScript
Candidatul ideal:
-intruneste conditiile minime
-cunoaste Symfony sau alte framework-uri, jQuery, CSS3, HTML5
-este comunicativ si nu ii este teama sa intrebe daca are neclaritati

Cunoasterea de alte tehnologii (framework-uri) folosite pentru dezvoltare web reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- Sediul firmei este in Centrul Iasului, langa Palas
- Sediul firmei e mare, nou, modern si bine mobilat
- Salariu motivant (300E – 1200E in functie de cunostinte si experienta)
- Program flexibil pentru studenti
- Abonament servicii medicale gratuite la spitalul privat Arcadia
- Calatorii cu avionul si cazare la hotel de lux pentru intalnirile cu clientii din Europa, SUA sau Australia, ceea ce reprezinta o ocazie extraodinara de a cunoaste noi oameni si locatii.
- Lucrul se desfasoara pe sisteme foarte performante
- Masa de ping-pong pentru miscare ...
- Imprimanta 3D pentru printari personalizate (brelocuri, miniaturi, sigle cu numele fiecaruia)
- Conditii de lucru excelente intr-un mediu tanar si dinamic

Asteptam CV-urile atat pentru candidatii juniori cat si seniori la adresa jobs@neurosoftware.ro

Neuro Software dezvolta aplicatii utilizand algoritmi avansati de inteligenta artificiala si business intelligence folosind ca tehnologii J2EE, PHP, Ajax pentru clienti din Olanda, Italia, Irlanda, Elvetia, SUA si Romania. Pentru toti cei care doresc sa faca un pas spre tehnologiile viitorului sau pentru cei care doresc ca aplice cunostintele acumulate in timpul facultatii in cadrul unor proiecte Enterprise cu instalari in companii multinationale, asteapta CV-urile dumneavoastra.