Angajam operatori productie in Brasov, oferim cazare

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam colegi noi pentru o fabrica in industria automotive in Ghimbav, judetul BRASOV. Oferim cazare.
Activitate de operator productie, in functie de sector, conform fișei postului. (montaj, injectare, lacuire, lustruire, etc.)

CERINTE

Minim 8 clase - obligatoriu;
Experienta anterioara in productie - optional;
Disponibilitatea pentru lucru în schimburi;
Responsabilitate, seriozitate, implicare.

BENEFICII OFERITE

Program de lucru full-time în 3 schimburi;
Contract de muncă;
Concedii conform legislației 25 zile/pe an;
Tichete de masa in valoare de 20 Ron;
Ore de noapte 25%;
Ore suplimentare 200%;
Alte prime si beneficii.
Transport asigurat - Brasov/Codlea/Zarnesti/Rasnov/Persani;
Salariu negociabil în funcție de experiență și performanță.

Prin sucursalele din București și Brașov, oferim întregul nostru suport clienților aflați în întregirea echipelor interne, fie pentru zona de white collar - personal de birou, fie pentru cea de blue collar - echipe de muncitori, personal producție, logistică, etc.