Angajam lucrator in depozit / manipulant marfa - Iasi

Misavan Trading SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Un loc de munca in depozit care necesita deplasari? Ce inseamna asta? Inseamna ca vei lucra la sediul central din Miroslava/Iasi si vei merge in deplasari la punctele noastre de lucru din tara.

Descrierea postului:
Participa activ la toate operatiunile din cadrul unui depozit:
Descarcare/incarcare camion/duba;
Sortarea marfii pentru efectuarea receptiei;
Alimentarea rafturilor cu marfa;
Pregatirea comenzilor;
Efectuarea de stocuri pe locatii si corectarea lor;
Pregatirea depozitului pentru inventor si efectuarea acestuia;
Respecta normele SSM si PSI in vigoare;
Respecta procedurile de lucru;
Raporteaza toate neregulile sefului ierarhic;
Asigura curatenia si ordinea la locul de munca.

CERINTE

Disponibilitate prelungita la deplasari;
Abilitati comunicare si relationare;
Capacitate de invatare rapida si adaptare;
Initiativa si simtul responsabilitatii;
Abilitati bune de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

Pentru zilele in care este plecat in deplasare:
Se asigura transport pana la depozitul de destinatie;
Local se asigura transport de la depozit pana la cazare si invers;
Cazare cu mic dejun;
Diurna.

Cu o experienţă de 20 ani ca furnizor de produse de curăţenie, ne orientăm activitatea către mai multe direcţii business: retail, HoReCa, medical, office, diferite industrii. Portofoliul cuprinde produse de curăţenie, menaj, produse din hârtie şi plastic, produse de ambalare, din carton şi unică folosinţă, candele şi dispensere.
Ne dorim sa #trecem Romania pe curat!