Angajam desenator in constructii, arhitect si inginer CCIA

DEDAL PROJECT S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea proiectelor de constructii civile si industriale.

CERINTE

Profil candidat:
- Studii in domeniu pentru arhitect si inginer CCIA
- Pentru job-ul de desenator este suficient doar liceul
- Atent la detalii;
- Abilități de comunicare, relationare si lucru in echipa;
- Abilitati de a lucra cu software-ul tehnic de proiectare;
- Experienta de lucru in proiectare;
- Cunoasterea legislatiei in domeniu;
- Capacitatea de a lucra si comunica cu beneficiarii si colaboratorii;
- Abilitati in luarea deciziilor, creativ, pasionat, talentat;
- Capacitatea de a lucra atat singur cat si in echipa in toate fazele elaborarii unui proiect;
- Dispus sa-si asume responsabilitati.

BENEFICII OFERITE

- salarizare competitiva;
- oportunitati de dezvoltare profesionala si avansare;
- colectiv tanar si conditii profesioniste de lucru;

DEDAL PROJECT s.r.l. este o companie privata, cu sediul in Iasi, oferind servicii de proiectare completa.