Angajăm contabil - Voinești, Iași

Misavan Trading SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai cunoștințe de contabilitate primară și experiență în facturare, preferabil în WinMentor dar nu obligatoriu și îți cauți o echipă alături de care să-ți petreci cele 8 ore la serviciu? Locuiesti in Iași? Ești exact persoana pe care ne dorim să o angajăm!

Ce vei face:
întocmirea documentației necesare producției: avize, documente de transport, facturi achiziții, bonuri de consum;
întocmirea recepțiilor și comenziilor pentru diferite produse;
operare în programul de contabilitate WinMentor.

CERINTE

cunoștințe de contabilitate primară;
cunoștințe operare PC: MS Office, Internet, Email;
studii medii finalizate, cu o deschidere pentru învățare continuă și dezvoltare profesională.
domiciliu stabil in Iasi.

BENEFICII OFERITE

transport asigurat pe raza orasului Iasi;
încadrare pe post de contabil pentru cei cu studii de specialitate;
reducere la achizitia de produse Misavan;
bonuri de masa.

Cu o experienţă de 20 ani ca furnizor de produse de curăţenie, ne orientăm activitatea către mai multe direcţii business: retail, HoReCa, medical, office, diferite industrii. Portofoliul cuprinde produse de curăţenie, menaj, produse din hârtie şi plastic, produse de ambalare, din carton şi unică folosinţă, candele şi dispensere.
Ne dorim sa #trecem Romania pe curat!