Agenti Imobiliari

INTER IMOBILIARE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei imobiliare si selectarea proprietatilor ce corespund cerintelor clientilor
Gestionarea si largirea portofoliului de clienti
Vizionarea si prezentarea proprietatilor imobiliare
Prezentarea portofoliului propriu de oferte
Promovarea imaginii firmei si a ofertei imobiliare
Corelarea corecta a cererii si ofertei
Prospectarea pietei imobiliare in vederea identificarii de oportunitati pe piata , precum si de potentiali clienti

Dacă vrei să te alături acum unei echipe, în care perspectivele carierei depind în primul rând de tine, atunci te invităm să aplici pentru unul din posturile disponibile, sau scrie-ne in care dintre departamentele noastre ti-ar place sa lucrezi. Pentru mai multe informatii va rog sa-l contactati pe Ciprian Iovu la telefon 0720.22.66.66 sau e-mail: ciprian.iovu@interimobiliare.ro
Scopul nostru este sa oferim solutii imobiliare complete la cele mai inalte standarde posibile.

CERINTE

Dorinta de afirmare si de a face cariera.
- abilitati de comunicare si negociere
- atitudine pozitiva
- cunostinte operare PC
- permis categoria B
- verticalitate si respect
- promptitudine, seriozitate, punctualitate

BENEFICII OFERITE

- comisioane si sisteme de bonificatie atractive
- posibilitate de afirmare in cadrul companiei
- mediu de lucru profesional
- masina
- telefon
- Trainning de specializare in: imobiliare, comunicare, vanzari, negociere

DESCRIEREA FIRMEI

Solutii Imobiliare Complete