agent vanzari servicii door to door

rcs&rds

Job expirat

RESPONSABILITATI

RCS&RDS,cel mai important operator pe piata serviciilor integrate de comunicatii din Romania,angajeaza pentru divizia de vanzari Door To Door din Iasi

Junior Sales-Agent vanzari teren
Descrierea postului:
-prezentarea si promovarea serviciilor companiei catre persoanele fizice;
-prospectarea pietei si identificarea de noi client-persoane fizice;
-incheierea de contracte cu persoane fizice la domiciliul acestora;
-activitate de teren.
Cerinte:
-diplomatie,proactivitate si orientare catre client;
-experienta anterioara nu este obligatorie dar poate reprezenta un avantaj;
-persoana dornica sa invete lucruri noi;
-persoana pozitiva,increzatoare in fortele proprii.
Oferta(bonusuri,beneficii):
-contract munca;
-bonusuri in functie de performante;
-posibilitate de evolutie profesionala.

Persoanele interesate pot trimite cv pe adresa de email:grosu.cip@gmail.com/ sau contact telefonic:0775261700

CERINTE

dorinta de munca pe teren

BENEFICII OFERITE

comisioane din vanzari

DESCRIEREA FIRMEI

rcs&rds