AGENT VANZARI pentru IASI, BACAU , SUCEAVA, NEAMT

Pagini Aurii SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea Pagini Aurii, lider de piata pe segmentul ghidurilor de publicitate, angajeaza pentru Departamentul Vânzări AGENT DE VANZARI pentru Iasi, Bacau, Neamt, Suceava

CERINTE

Cautam persoane dinamice cu orientare/experienta in domeniul vanzarilor.

-Constituie un avantaj experienta in vanzarea de publicitate
-Preferabil studii superioare definitivate
-Permis de conducere categoria B si masina personala constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oferim:

- Un sistem de salarizare atractiv bazat pe performantele individuale
- Cursuri de instruire si perfectionare in domeniul vanzarilor.

Va rugam sa trimiteti un CV pana la data de 11.10.2012 prin e-mail la adresa:

IASI@paginiaurii.ro;

Prezenta in fiecare judet, cu ghid regional de afaceri si carte alba (de telefon). Singura societate din Romania autorizata sa utilizeze sigla degetelor umblatoare.