Agent Vanzari

MAGNUM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor
- facturarea produselor
- incasarea facturilor in termenii stabiliti
- efectuarea comenzilor
- atingerea obiectivelor
- dezvoltarea portofoliului de clienti
- mentinerea relatiilor cu clientii si gestionarea acestora
- intocmirea si transmiterea de rapoarte si alte informatii

CERINTE

- cunostinte tehnice in domeniul auto
- experienta in vanzari
- cunoasterea pietei locale de service-uri auto si vulcanizari
- permis de conducere cat. B
- disponibilitate pentru munca de teren si deplasari in alte judete
- disponibilitate la program prelungit
- bune abilitati de comunicare si negociere
- dorinta de a invata metode noi de lucru

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Bonusuri in functie de performanta
- Masina de serviciu
- Telefon mobil
- Pregatire tehnica de specialitate
- Training-uri de dezvoltare a abilitatilor specifice activitatii

Companie cu distributie nationala in domeniul auto cu o experienta de peste 20 de ani. Furnizor de consumabile pentru vulcanizari si service roti.