Agent vanzari

ROOSSA BOOKS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea produselor companiei;
- Atingerea vanzarilor cantitative si calificative;
- Aptitudini de comunicare, abilitati de negociere, putere de convingere, flexibilitate in functie de cerintele si tipologia clientului;
- Perseverenta si orientare spre rezultate;
- Obtinerea de rezultate utilizand eficient resursele alocate.

CERINTE

- incredere de sine;

- capacitati de convingere si persuasiune;

- aptitudini decizionale;

- orientare catre rezultate.

BENEFICII OFERITE

- program flexibil;
- castiguri corelate cu realizarile;
- traininguri si programe specializate de formare profesionala;
- posibilitate de promovare.

Editura Roossa Books, o editură internaţională, care și-a deschis un centru de distribuţie şi în orașul Iaşi, îşi propune să ofere cititorilor săi în general, și oamenilor însetaţi ce cultură şi cunoaștere, dar și copiilor aflati la varste fragede, la care trebuie sa-si dezvolte atat capacitatile intelectuale cat si cele instrumentale, cărţi dintre cele mai diverse, de o calitate superioară, ce nu se găsesc în librării, toate având preţ de editură. Editura se ocupa cu distribuirea produselor in cadrul institutiilor, nu doar in Iasi, dar si in toata zona Moldovei.