Agent vanzari

SC BODO INVEST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sistem relational dezvoltat
- experienta in vanzari
- spirit intreprinzator demonstrat
- motivare pentru castig pe termen lung, la standarde occidentale.
- comunicare, cerc larg de cunostinte
- prezenta placuta
- imprementarea de marketing si vanzari a companiei
- dezvoltarea portofoliului de clienti si a relatiei cu acestia
- previzionarea, planificarea, organizarea, coordonarea si evaluarea permanenta a activitatilor specifice postului.

CERINTE

Permis de conducere categ B
Experienta pe un post similar: minim 3 ani
Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie;
Cursurile (marketing, vanzari, etc) in domeniu reprezinta un avantaj;
Cunostinte operare PC;
Limba engleza - nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

Telefon
Laptop
Autoturism
Salariu fix + comision

Bodo Invest este o companie cu capital integral privat specializată în servicii de proiectare, consultanţă şi execuţie în domeniul infrastructurii de transport rutier, al construcţiilor civile şi industriale si al parcurilor eoliene.