Agent vânzări retail - Iasi

Misavan Trading SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca iti place sa interactionezi cu clientii, esti pasionat de vanzari si cauti sa faci parte dintr-o companie de succes, te incurajam sa aplici pentru acest post.

Demonstrezi creativitate si abilitatile tale de prezentare pentru a face cunoscute beneficiile produselor noastre profesionale de curatenie (detergenti, dezinfectanti, hartie, produse pentru ambalat, produse de unica folosita, candele);
Oferi suport excelent clientilor dupa finalizarea vanzarii pentru a asigura satisfactia si loialitatea lor.

CERINTE

Abilitati excelente de comunicare, entuziasm si incredere in tine insuti;
Orientare catre rezultate si capacitatea de a atinge si depasi obiectivele de vanzari;
Cunostinte de operare PC;
Permis de conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasari frecvente in teren.

BENEFICII OFERITE

Instrumente de lucru pentru a-ti desfasura activitatea in conditii optime (telefon, tableta, masina de serviciu).
Training si suport continuu pentru a-ti dezvolta abilitatile in vanzari si cunostintele despre produsele noastre
Bonusuri in functie de performanta
Posibilitati reale de dezvoltare.

Cu o experienţă de 20 ani ca furnizor de produse de curăţenie, ne orientăm activitatea către mai multe direcţii business: retail, HoReCa, medical, office, diferite industrii. Portofoliul cuprinde produse de curăţenie, menaj, produse din hârtie şi plastic, produse de ambalare, din carton şi unică folosinţă, candele şi dispensere.
Ne dorim sa #trecem Romania pe curat!