Agent Vânzări

Plastic & Paper Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Experienta in domeniul vanzarilor de ambalaje si consumabile constituie avantaj
- Dornic de a acumula permanent noi cunostinte
- Capacitate de efort intelectual
- Disponibilitate pentru deplasari si program de lucru flexibil
- Excelente abilitati de comunicare si negociere
- Abilitati de lucru in echipa
- Cunoastere buna a limbii engleze
- Cunostinte PC - Word, EXCEL, PowerPoint
- Permis conducere categoria B
- Deschis, proactiv, orientat spre rezultate.

CERINTE

- prezentarea si promovarea ofertelor de produse si servicii ale firmei
- vizitarea regulata a clientilor si actualizarea bazei de date
- monitorizarea permanenta a pietei ambalajelor din zona de activitate
- acordare de consultanta pentru intocmire dosare de finantare
- participare la actiunile de marketing ale firmei si ale firmelor producatoare
- participare la intocmirea si realizarea planului anual de vanzari
- urmarirea gradului de satisfactie post-vanzare al clientilor
- intocmirea rapoartelor specifice de activitate

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- pachet salarial motivant (salariu fix + bonus)
- auto
- tel mobil
- laptop
- training intern
- posibilitatea construirii unui plan de cariera

DESCRIEREA FIRMEI

Import si distribuție ambalaje polietilena si hartie