Agent Suport Achizitii (rusa si engleza)

SC Veo Worldwide Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei si concurentei pentru a asigura dezvoltarea portofoliului de furnizori activi din sectorul alocat;
- Obtinerea de informatii necesare pentru identificarea si evaluarea potentialului real al viitorilor parteneri;
- Crearea si actualizarea fiselor de furnizori din baza de date in vederea asigurarii corectitudinii informatiilor si facilitarea prospectarilor ulterioare;
- Mentinerea unei relatii permanente cu asistentii comerciali si buyerii responsabili de procesul de achizitii.

CERINTE

Dezvoltam departamentul comercial din Iasi!
Daca esti interesat de o cariera intr-un mediu international de succes, cu posibilitati reale de crestere si dezvoltare in domeniul comercial, asteptam cu interes candidatura ta!

Cautam:

- Excelente abilitati de negociere si de convingere;
- Cunostinte foarte bune de limba rusa si limba engleza (nivel minim B2);
- Abilitati foarte bune de organizare si capacitate de multitasking;
- Capacitatea de a lucra in echipa;
- Autonomie, rigurozitate si atentie la detalii.

BENEFICII OFERITE

- Training-uri pentru dezvoltarea competentelor;
- Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu de lucru dinamic si profesionist;
- Pachet salarial atractiv (parte salariala fixa + prime de performanta).

VEO Worldwide Services este o companie fondată în anul 2006, care furnizează servicii de consultanţă Business to Business, cu peste 450 de angajaţi, 9 ani de experienţă în România şi o creştere anuală de 70% în ultimii 4 ani. Activitatea noastră acoperă o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri: COMERŢ INTERNAȚIONAL, IT, FINANŢE, RESURSE UMANE. Suntem o companie de consultanţă cu experienţă şi expertiză internaţională. Tot ceea ce facem în VEO, realizăm cu pasiune şi implicare, iar acest lucru s-a reflectat în cursul celor 8 ani de activitate în cifre şi prin creştere continuă. În VEO poţi evolua, îţi oferim posibilitatea de a te dezvolta, îţi propunem lucruri noi şi provocări, zi de zi! Încurajăm spiritul antreprenorial, diversitatea, transparenţa, originalitatea şi munca în echipă. Oferim training-uri la nivel internaţional în domenii multidisciplinare, spirijin şi continuitate în carieră. Dacă îţi doreşti un angajament pe termen lung cu un lider al pieţei, care le oferă clienţilor calitate şi profesionalism, te invitam sa ne cunoastem si sa vorbim despre cariera ta!