AGENT SIGURARI DE VIATA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- Desfăşurare activităţi profesioniste de prospectare şi vânzare în domeniul asigurărilor de viaţă, sănătate şi pensii private
- Respectarea tuturor standardelor agreate cu managerul direct şi compania
- Oferirea de servicii de analiză şi identificare a nevoilor financiare personale

CERINTE

Cerinte
- Excelente abilităţi de comunicare
- Orientare pe activităţi generatoare de rezultate (vânzări)
- Perseverenţă şi ambiţie
- Spirit antreprenorial, cunoştinţe în domeniul vânzărilor
- Capacitatea de a dezvolta portofolii de potenţiali clienţi

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
- Sistem de compensare extrem de competitiv, orientat către productivitate ridicată şi calitate
- Beneficii semnificative pentru performanţe înalte
- Instruire (training) şi pregătire profesională specifică la cele mai înalte standarde
- Posibilitatea de a te dezvolta în domeniul serviciilor financiare