Agent livrare - sofer

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agent livrari - sofer

Responsabilitati :
- Livrarea produselor catre clientii companiei si incasarea sumelor aferente
- Colaborarea permanenta cu beneficiarii si potentialii beneficiari ai societatii
- Realizarea targetu-lui de vanzari alocat
- Atingerea numarului de clienti stabiliti
- Imbunatatirea continua a retelei de distributie

CERINTE

- Experienta in domeniul distributiei de produse de panificatie minim 2 ani
- Disponibilitate pentru program prelungit
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- Atitudine orientata spre satisfacerea cerintelor clientilor
- Spirit intreprinzator
- Prezenta agreabila
- Permis categoria B
- Fara incidente rutiere

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Bonus in functie de realizarea obiectivelor
- Telefon mobil

Important :
CV - urile pot fi trimise pe adresa de e-mail : floris3360@yahoo.com
Companie romaneasca, lider local al industriei de panificatie