Agent imobiliar- Colaborator

Uil Casa

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tipul ofertei: full time
Locul ofertei: Iasi
Domeniu ofertei: vanzari,inchirieri,imobiliare
Salariu: se discuta la interviul final
Posturi disponibile: 3

Alaturandu-te vei putea obtine:
Castiguri nelimitate
Sa fii propriul tau sef
Sa lucrezi intr-un domeniu de afaceri prietenos
Sa evoluezi ca si om de afaceri
Oportunitati pentru investitii personale

CERINTE

Bune abilitati de comunicare si negociere
Spirit de echipa,motivat de succes
Adaptabil la program prelungit
Prezentabil cu atitudine pozitiva
Cunostinte pc
Permis de conducere

BENEFICII OFERITE

Traininguri de specialitate
Conditii de lucru moderne si confortabile
Telefon,computer,masina
Prezenta biroului in zona centrala

Fa urmatorul pas spre o cariera mare in compania noastra minunata Uil Casa! Alatura-te echipei noastre astazi! Depaseste Concurenta!

UIL CASA! Suntem o companie Regionala Imobiliara care isi propune sa fie mai mult decat o agentie imobiliara si care va deveni cu ajutorul Dvs. un partener ce isi pune intreaga expertiza din domeniul imobiliar sa lucreze pentru voi si sa aduca plus valoare proiectelor Dvs imobiliare. Ne-am nascut din nevoia de servicii de calitate. Suntem o echipa de OAMENI care lucreaza numai in interesul altor OAMENI.Credem in satisfactia clientului,credem in Dvs.!!!