Agent comercial

BUILD CORP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-urmareste aprovizionarea ritmica cu materii prime si materiale a societatii
- administreaza si dezvolta portofoliul de furnizori
- prospecteaza piata de profil si conditiile de achizitie si livrare
- monitorizeaza derularea contractelor
- urmareste confirmarile de comanda si livrarile pana la intrarea marfurilor in depozit

CERINTE

-studii superioare finalizate
-cunostinte utilizare calculator Microsfot Office (Word si Excel)
-cunstinete privind materialele de constructie
-cunostinte de limba engleza

Cerinte aptitudinale si comportamentale
- aptitudini de comunicare si negociere, capacitatea de a rezolva probleme multiple in timp util;
- spirit de echipa; creativ, activ, inteligent; tact, atitudine pozitiva, proactiva, discretie, loialitate;
- capacitate organizatorica, capacitate de analiza si sinteza, metoda si ordine, flexibilitate,
- rezistenta la stres, disponibilitate pentru calatorii in interes de serviciu.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- conditii de munca deosebite, intr-un mediu dinamic, stimulativ si motivant;
- posibilitatea integrarii intr-o echipa tanara, caracterizata prin performanta si succese dovedite.

CV-urile se vor trimite pana la data de 04./06 2008 la sediul companiei:

Sos. Iasi-Tomesti nr. 2, Iasi
Telefon 0232/208809; Fax 0232/211821
Email: cristina.dogaru@buildcorp.ro

Build Corp este una din companiile reprezentative pentru domeniul constructiilor in Romania