Agent Call Center -Lb.Italiana - Iasi

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te asteptam in echipa noastra daca:
Comunici excelent si ai abilitati de convingere;
Esti serios si perseverezi in atingerea obiectivelor;
Ai o atitudine pozitiva si iti place sa interactionezi cu cei din jur;
Poti respecta un program de lucru full-time;
Ai experienta in vanzari - constituie avantaj;
Cunosti limba italiana - nivel mediu (obligatoriu).

CERINTE

Ce trebuie sa faci:
Initierea apelurilor telefonice în scopul vanzarii produselor companiei catre clientii existenti sau potentiali;
Mentinerea relatiei cu clientii pentru dezvoltarea potentialului de business;
Promovarea imaginii companiei prin atitudine profesionista, cunostinte, disponibilitate.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si contract individual de munca;
Oportunitati de avansare si dezvoltare profesionala;
Training profesionist si mediu placut de lucru.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.