ADMINISTRATOR SITE/RETEA

Expert Moldova Trading

Job expirat

RESPONSABILITATI

ADMINISTRATOR SITE/RETEA responsabil cu:
analiza, proiectarea si dezvoltarea de website-uri
investigarea erorilor tehnice/functionale si generarea de solutii adecvate
documentarea codului scris

Oferta (bonusuri, beneficii):
salariu atractiv cu perioada initiala de proba
extra, bonusuri per proiect dupa primele luni de activitate
oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica si de a participa activ la dezvoltarea companiei

CERINTE

experienta de minim 1 an dovedita prin portofoliu
PHP, HTML, CSS, XML
familiar cu tehnici de optimizare pentru motoarele de cautare
experienta platforme MAGENTO si PRESTASHOP - avantaj
capacitate de a studia si lucra atat in mod independent, cat si in echipa
dorinta de a lucra la nivel profesionist si a fi recompensat corespunzator

BENEFICII OFERITE

Expert Moldova Trading s-a impus ca lider pe piata ieseana inca de la inceputul anilor `90,
oferind clientilor sai unelte si scule, utilaje si echipamente profesionale moderne, proiectate si
fabricate dupa cele mai inalte standarde ale calitatii.
Ca distribuitor autorizat si importator al unor produse de marca, Expert Moldova Trading a
reusit sa dezvolte si sa mentina un portofoliu important de clienti. Aceasta dezvoltare a fost
posibila atat datorita calitatii produselor, cat si activitatii de consultanta tehnica si de service
realizate de angajati.