Administrator imobil

SC Veo Worldwide Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati :
Ref (R5730900150)

In calitate de Administrator imobil, principalele tale misiuni vor fi :

-Realizeaza si pastreaza o gestiune exacta a intregului echipament tehnic existent in cladire
-Efectueaza activitatile de amenajare, reparatii, mentenanta cladire si echipamente tehnice
-Monitorizeaza efectuarea verificarilor periodice programate ale echipamentelor aflate sub incidenta I.S.C.I.R
-Supravegheaza si controleaza personalul de paza si curatenie din cadrul obiectivului, urmarind calitatii muncii acestora Identifica furnizorii de servicii si mentine relatia cu acestia
-Asigura buna functionare si mentenanta tuturor echipamentelor informatice si periferice (calculatoare, imprimante, scanner, etc.).

CERINTE

Daca esti o persoana responsabila, disciplina, riguroasa, comunicativa si cu experienta in administrarea cladirilor, te asteptam in echipa noastra !

Pentru a reusi in aceasta misiune ai nevoie de :
-Minim 5 ani de experienta in amenajari spatii, in constructii sau in lucrari de electricitate;
-Disponibilitate pentru deplasari in tara;
-Cunostinte de Microsoft Office (Word & Excel);
-Bune abilitati de organizare si de coordonare a unei echipe de prestatori externi;
-Cunostinte de limba franceza - reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Beneficii :
-Pachet salarial si mediu de lucru atractiv.

Veo este o companie care furnizează servicii de top B2B, cu 250 de angajaţi , peste 8 ani de experienta în România si o crestere anuala de 70%. Activitatea noastră acoperă o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri internaţionali: comerţ, IT, finanţe, resurse umane.
Veo este acel mediul multicultural în care orice profesionist îşi doreşte să activeze si sa evolueze. Încurajăm diversitatea, transparenţa şi originalitatea: aici apreciem deopotrivă munca în echipă, dar şi spiritul antreprenorial.
Oferim instruire la nivel internaţional în domenii multidisciplinare, spirijin şi continuitate în carieră. Dacă îţi doreşti un angajament pe termen lung cu un lider al pieţei, care le oferă clienţilor calitate şi profesionalism, te invitam sa ne cunoastem si sa vorbim despre cariera ta !