Administrator de retea - Junior

Train2Perform

Job expirat

RESPONSABILITATI

Monitorizarea si buna functionareaa echipamentelor si a retelei locale;
Depanarea si mentenanta echipamentelor IT;
Asigura suport intern dispozitivelor utilizate.

Administrarea retelei, diagnosticarea si rezolvarea problemelor aparute in retea;
Instalarea diverselor echipamente IT;

CERINTE

minim experienta de 6 luni in domeniu.

BENEFICII OFERITE

training specific
bonuri de masa
decontare transport

Train2Perform este o companie specializata in furnizarea de servicii profesioniste in domeniul Resurselor Umane. Echipa noastra ofera partenerilor de business solutii personalizate pentru optimizarea relatiilor interumane.

Expertiza noastra acopera urmatoarele domenii:

• Recrutare si selectie de personal
• Training
• Consultanta si management al resurselor umane (sisteme de evaluare, analiza de climat organizational, managementul schimbarii, coaching managerial)

Pentru mai multe informatii despre companie si serviciile pe care le oferim va rugam sa consultati www.train2perform.ro.