Administrator cladire

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati constau in:

Raspunderea de buna functionare si integritatea mijloacelor materiale ale organizatiei si de utilizarea in bune conditii a acestora
Procurarea mijloacelor materiale necesare intretinerii si reparatiilor curente ale spatiilor si bunurilor companiei
Administrarea relatiei cu furnizorii de utilitati si de servicii specifice
Coordonarea activitatii de paza si curatenie din cadrul companiei
Asigurararea cazarii si a protocolului pentru delegatiile venite in organizatie
Administrarea parcului auto

CERINTE

Printre cerinte:

Studii medii/superioare definitivate in domeniul tehnic
Autorizatie PSI/PM poate constitui un avantaj
Permis de conducere categoria B
Cunoasterea unei limbi straine
Responsabilitate, organizare si flexibilitate
Cunostinte operare PC
Cazier impecabil
Disponibilitate pentru a calatori

BENEFICII OFERITE

Oferim:

Mediu de lucru in conditii occidentale in cadrul unei echipe tinere si dinamice
Trainiguri
Evaluare periodica a performantelor
Pachet salarial motivant
Bonusuri financiare