ACCOUNT MANAGER

GENESYS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura activitatile de vanzare ale produselor IT & C ale firmei (ofertare, negociere, promovare, vanzare) si asistenta tehnica anterioara vanzarii pentru produsele comercializate.
Asigura gestionarea eficienta a portofoliului de clienti, prin cresterea volumului de vanzari.

CERINTE

Candidatul ideal va avea:
- studii superioare in domeniul economic sau tehnic
- minimum 2 ani de experienta in vanzari/ marketing produse IT&C
- cunostinte specifice produselor IT&C
- atitudine pro-activa, capacitate de rezolvare a problemelor si de a lucra cu supervizare minima
- excelente abilitati de prezentare si negociere
- cunostinte bune de limba engleza
- abilitati lucru PC (MS Office).

BENEFICII OFERITE

Compania asigura un pachet salarial competitiv si posibilitati de dezvoltare a carierei.

GENESYS SYSTEMS este unul dintre cei mai importanti furnizori IT&C de solu?ii, servicii, sisteme si software din Romania. In cei 13 ani de activitate, GENESYS SYSTEMS si-a dezvoltat competente deosebite in cele 4 directii strategice, componente de baza ale conceptului 4S:
- Solutii complexe pentru companii mari, solutii pentru IMM-uri;
- Servicii profesionale pentru o gama larga de produse IT&C;
- Sisteme standard si sisteme integrate - proiecte nationale si regionale;
- Software - produse proprii si aplicatii dezvoltate la cerere.

Detalii complete la:www.genesys4s.ro

Datorita activitatii sale in continua crestere, GENESYS isi dezvolta echipa cu noi profesionisti entuziasti si motivati.