Account executive

Sales Serv

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile job-ului:
- promovarea produselor si a serviciilor companiei;
- identificarea potentialilor clienti si largirea portofoliului;
- asistarea si consilierea clientilor in alegerea celor mai bune solutii de promovare;
- negocierea si incheierea contractelor;
- monitorizarea derularii contractelor;
- dezvoltarea legaturilor permanente cu clientii firmei;
- monitorizarea pietei specifice;
- analiza si raportarea rezultatelor.

CERINTE

Cerinte:
- seriozitate, ambitie si perseverenta;
- nivel de studii superioare.
Constituie un avantaj:
- experienta in vanzari sau in publicitate;
- permis de conducere categoria B;
- cunostinte despre publicitate, productie publicitara si comunicare.
Candidatul perfect trebuie sa fie dinamic, cu bune abilitati de comunicare si ascultare orientate catre client.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- pachet financiar atractiv (salariu fix+comision)

Agentie de publicitate ce activeaza pe zona Moldovei din anul 2004.

Importam, personalizam si distribuim materiale promotionale.

Organizam evenimente dedicate clientului.