DIRECTOR AGENTIE - pentru Agentia locala Husi

BT ASIGURARI TRANSILVANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Coordoneaza si supervizeaza activitatea din agentie;
* Coordoneaza si dezvolta activitatea de vanzare a BT Asigurari in zona arondata;
* Contacteaza si dezvolta relatii de colaborare cu unitati economice sau de alta structura functionala din zona coordonata, pentru gasirea si promovarea de noi oportunitati de incheiere a asigurarilor.

CERINTE

* Studii superioare;
* Experienta minim 3 ani in vanzari;
* Experienta in domeniul asigurarilor constituie un avantaj ;
* Orice forma de pregatire in vanzari, marketing si asigurari constituie un avantaj;
* Cunostinte de operare pe calculator;
* Foarte bune abilitati de organizare, planificare si coordonare; prioritizare si managementul timpului;
* Excelente abilitati de comunicare;
* Foarte bune abilitati de persuasiune si negociere;
* Rezolvare de probleme si luare de decizii;
* Rationament analitic.

BENEFICII OFERITE

* Salariu motivant si bonusuri;
* Cursuri de pregatire profesionala;
* Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala.

CV-urile vor fi tratate confidential si se vor transmite, insotite de o Scrisoare de intentie, in atentia Directiei Resurse Umane, la adresa de e-mail: resurse.umane@bta.ro sau la nr.fax 0364/816.503 (cu subiectul „Aplicatie pentru postul de director agentie Husi ").

Doar persoanele selectionate vor fi anuntate in vederea participarii la interviu.

BT ASIGURARI TRANSILVANIA, companie de asigurari cu sediul central in Cluj-Napoca, recent preluata de grupul francez GROUPAMA