Senior vanzari B2B

T&S Selectie de Personal SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-promoveaza produsele/materialul lemnos al firmei
-cerceteaza, initiaza si gestioneaza contacte cu clientii din tara si strainatate
- administreaza si dezvolta portofoliul de clienti;
- consolideaza relatiile comerciale cu clientii companiei;
- ofera consultanta tehnica de specialitate clientilor;
- executa actiuni de research ale pietei concurente
- se implica in rezolvarea prompta a problemelor aparute in domeniul de activitate;
- raporteaza periodic cu privire la activitatea desfasurata si rezultatele obtinute catre managerul general

CERINTE

-experienta in vanzari B2B min 5 ani
-experienta in vanzari produse lemn min 3 ani
-limba engleza si limba germana -avansat (cerinta obligatorie)
-disponibilitate pentru deplasari frecvente in toata tara si strainatate
-permis conducere cat B

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv compus din parte fixa+bonus in functie de atingerea parametrilor de vanzari
se va pune la dipozitie toate logistica necesara activitatii de teren

T&S Group este agentie specializata in servicii de recrutare si selectie de personal, atat pe plan national cat si international. Compania isi desfasoara activitatea avand sediul principal in Olanda, si birouri operationale in Romania si Polonia.
T&S Group are o experienta de peste 12 ani, reusind sa acumuleze un portofoliu vast de clienti.