SEF LINIE

SC CHANTROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea liniei de confectionare (23 persoane);
- Conduce activitatea liniei, in conformitate cu planurile de lansare;
- Supravegheaza avansarea continua a pachetelor in lucru;
- Se ocupa de eficientizarea timpului folosit de cusatori ( eliminarea timpilor morti, imbunatatirea productivitatii)
- Verifica realizarile muncitorilor;
- Asigura legatura cu celelalte departamente( mecanici, calitate, reusese umane, etc)

CERINTE

- Experienta anterioara in domeniul confectiilor;
- Experienta in coordonarea unei echipe;
- Cunoasterea limbii franceze constituie un avantaj;
- Persoana orientate spre indeplinirea obiectivelor;
- Reale abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- Salariu de baza si bonusuri pentru indeplinirea obiectivelor;
- Tichete de masa;
- Transport gratuit pentru navetisti;
- Posibilitati de dezvoltare in cadrul unei echipe dinamice

Grupul de firme Chantelle, cu o experienta de 160 de ani in industria textila, este lider de piata pe segmentul lenjeriei feminine