Montator subansamble

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- se monteaza pe janta spitele acestea fiind agatate in prealabil pe butucul roti, este importanta incrucisarea la nivel de butuc
monitorul afisaza digrama parametrilor ce trebuie reglati, urmand cursorul de pe ecran trebuie stranse sau destranse spitele a.i. sa se obtina parametrii ceruti de specificatie

CERINTE

Studii medii - minim 10 clase
Experienta - nu este obligatorie, avantaj pt. cei care au lucrat intr-un sistem similar (banda)
Atribute fizice - fara probleme de sanatate, tineri pana la 40 ani, indemanare
Structura - 75% barbati, 25% femei

BENEFICII OFERITE

- salar fix + bonuri de masa

STARJOBS - Solutii optime in domeniul resurselor umane Oferim servicii complete resurse umane:
Munca prin agent de munca temporara - Leasing de personal Inchiriere de personal
Recrutare si selectie
Head hunting
Salarizare
Training
Teste psihologice
Fisa postului
Consultanta de legislatie a muncii
Distributie materiale publicitare

www.starjobs.eu