Montator, instalator antene satelit in judetul HUNEDOARA

ELECTROUNIVERS dealer Boom Tv- Televiziunea satelit

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Instalatorul de antene instaleaza antenele de satelit pe orice fel de cladiri.
- Fixeaza suportul de perete si cablul tv.

CERINTE

Obligatiile includ:
- sa instaleze antenele de satelit,
- sa testeze puterea semnalului si sa gaseasca pozitia optima pentru instalarea antenelor etc., apoi s-o fixeze si s-o asigure, s-o conecteze prin cablu la receptor.
- Munca se desfasoara atât în interiorul, cât si în exteriorul cladirii, în aer liber, se lucreaza cu mâinile în sus si de obicei la înaltimi , în conditii de vreme schimbatoare si adesea în afara orelor obisnuite de program.
* Numai cu domiciliul stabil in orasul Simeria, HD.

BENEFICII OFERITE

comision la fiecare antena instalata

Dealer si instalator DTH Television Grup BOOM TV care activeaza in tehnologia digitala de distributie multi-channel tv, la nivel national, prin satelit, direct in casa ta.
Vanzari Antene satelit, instalatii montaj sisteme receptie tv satelit Boom TV.